Nasza flota spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i ekologii.

Oferujemy jedną z najbezpieczniejszych flot cystern. Każdy pojazd został zaprojektowany z myślą o najwyższych standardach higieny i bezpieczeństwa, co pozwala nam na przewóz szerokiej gamy produktów spożywczych w optymalnych warunkach.

CIĄGNIKI SIODŁOWE

W naszym taborze posiadamy wysokiej klasy ciągniki cenionych marek Mercedes, Man i Daf. Pojazdy te są nowe, objęte pełną gwarancją producenta, skonfigurowane w sposób zapewniający maksymalne bezpieczeństwo oraz maksymalny komfort pracy dla kierowcy. 


Zaawansowane systemy bezpieczeństwa, wspomagające jazdę oraz poruszanie się w zmiennych warunkach drogowych, w połączeniu z nowoczesną telematyką, pozwalają na ekonomiczną  i bezpieczną eksploatację pojazdów. Każdy samochód wyposażony jest w system GPS, który udostępniamy klientowi na czas wykonywania transportu. Dzięki temu Zlecający nam transport ma możliwość monitorowania wykonywanego zlecenia.

Dzięki cyklicznym i starannym kontrolom w autoryzowanych serwisach, utrzymujemy wszystkie jednostki w pełnej gotowości. Między innymi dzięki temu w europejskiej ocenie KPI  za rok 2023 utrzymaliśmy imponujący wynik 98,7% .

Co wozimy w naszych cysternach?

mleko i produkty mleczne

gliceryna
spożywcza

czekoladę i produkty kakaowe

oleje

wino, piwo i inne
napoje alkoholowe

glukozę, słodziki,
cukier płynny

soki i koncentraty owocowo-warzywne

Wszystkie  nasze pojazdy spełniają najnowsze wymogi i standardy europejskie w tym normy emisji spalin – EURO 6, a nasi kierowcy są regularnie szkoleni z ECO-Drivingu.

CYSTERNY SPOŻYWCZE

Posiadamy cysterny spożywcze marki Magyar i Feldbinder o pojemności 6/25 oraz 5/21/4, konstrukcyjnie wyspecjalizowanedo przewozu szerokiej gamy płynnych produktów spożywczych.
Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań w zakresie materiałów i technologii, takich jak pompy elektryczne, ogrzewanie, system ground operated, rejestratory temperatury, możliwość rozładunku kompresorem- cysterny te są w stanie dostarczyć produkt w idealnych warunkach, niezależnie od odległości.

Regularne kontrole pojazdów w autoryzowanych serwisach (Magyar i Feldbinder) oraz procedury czyszczenia zapewniają, że każda cysterna jest bezpieczna i gotowa do transportu produktów spożywczych bez ryzyka kontaminacji. Stawiamy na ścisłe protokoły bezpieczeństwa  po to, by zapewnić wszystkim przewożonym produktom zgodność z obowiązującymi normami branżowymi.

Co wozimy w naszych cysternach?

mleko i produkty mleczne

gliceryna
spożywcza

czekoladę i produkty kakaowe

oleje

wino, piwo i inne
napoje alkoholowe

glukozę, słodziki,
cukier płynny

soki i koncentraty owocowo-warzywne

Masz pytania?
Chcesz zamówić transport lub rozpocząć współpracę?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio.

FORMULARZ KONTAKTOWY